נותנים לאתגר להניע

חושבים חברתי- חושבים עליך

אנו בקבוצת פלא נדל"ן, יודעים ומבינים כי לכל לפרויקט התחדשות עירונית, יש לגשת לאחר חשיבה רבה והכנה מקדימה, תוך התחשבות בנתוני המקום, דאגה לשיפור איכות חיי הדיירים ונתינה מכל הלב.

אנו מתגאים בדרכנו המקצועית ובמוסר העבודה שלנו, ומבטיחים לכם כי לעולם לא נרתע מעבודה קשה ומדרך ארוכה. אנו דוגלים תמיד בגישת "יגעת ומצאת – תאמין", לכן לעולם לא תראו אותנו מוותרים: גם אל מול אתגרים מורכבים, נמצא את הפתרונות היצירתיים ופורצי הדרך המתאימים ביותר עבורכם.​ 

 

תהליך העבודה 

רעיון > התכנות > ביצוע 

 

  • בדיקה ראשונית של המתחם - לאחר פניית דיירי הבניין, החברה בוחנת יחד עם השמאי והאדריכלים את נתוני המתחם וכל הנוגע לעמדת העירייה לגבי קידום הפרויקט.

  • גיבוש נציגות דיירים ובחירת עו"ד – החברה מסייעת בגיבוש הדיירים ובמידת הצורך בתהליך הקמת נציגות דיירים. אשר תעמוד בקשר רציף מול החברה ותהא אחראית על עדכון יתר הדיירים

  • יצירת קשר אישי – נציגת קשרי הדיירים מקיימת מפגשים אישיים עם כל דייר ודייר לצורך היכרות אישית, החלפת פרטי התקשרות, מתן הסבר מפורט על מהות הפרויקט והתהליך, מענה על שאלות וזיהוי צרכים מיוחדים שיש לתת עבורם מענה.

  • חתימה על הסכמה עקרונית והסכם מלא - קבלת הסכמת בעלי הזכויות לקדם עבורם את התוכניות מול העירייה וועדות התכנון, תוך התחייבות מפורט לתמורה המקסימלית אותה ניתן לתת, למפרט הדירה ברמת איכות גבוהה והגדרת לוחות זמנים.

  • הכנת תוכניות מפורטות- תוכניות מפורטות אשר יהיו בעלות התאמה מרבית לאוכלוסייה הקיימת והאזור תוך מתן מענה לכלל התחומים הכלולים בתוכנית- תחבורה, נוף וסביבה ועוד.

  • אישור הועדות המוסמכות – דיונים בוועדות התכנון אשר בסיום התהליך מתבצע אישור התוכנית וקבלת מתן תוקף.

  • הוצאת היתרי בנייה והתחלת ביצוע - טרם תהליך פינוי הדירות יקבלו הדיירים ערבות חוק מכר וערבות להבטחת תשלום השכירות לכל תקופת המעבר. החברה תסייע לדייריםלהיערך למעבר לדיור חלופי למשך תקופת ההריסה ,הבניה ועד למסירת הדירה החדשה.

  • אכלוס בניינים החדשים - בתום התהליך החברה מתחייבת לתת מענה ולוודא כי הדיירים מרוצים ויכולים לפתוח דף חדש בחייהם לאחר קבלת מפתח לדירתם החדשה. דירה מרווחת ונוחה עם ממ"ד מרפסת עם נוף וחנייה פרטית, מפרט טכני עשיר בבניין שנבנה בסטנדרטים גבוהים, במטרה לשפר את איכות החיים ולהשביח את הדירות ומבלי לעזוב את השכונה.