השפה שלנו

חושבים חברתי- חושבים עליך

קבוצת פלא נדל"ן הינה חברה פרטית הפועלת מזה שנים בתחום היזמות וההתחדשות העירונית. הדרך שלנו התחילה בקידום וביצוע של אחד מהפרויקטים הגדולים להתחדשות עירונית בירושלים. תוך כדי התהליך, צמחנו, גדלנו והתפתחנו בתחום. גם היום, אנו לא שוכחים שעוד לפני שאנחנו חברה יזמית, אנחנו קודם כל חברה משפחתית, הדוגלת בנתינה לשותפים האמיתיים שלנו - הדיירים שלנו. זהו הערך המוביל אותנו לאורך כל הדרך, כי אנו מאמינים שרק באמצעות נתינה אפשר לקבל בחזרה. מתוך אמונה זו, אנו דואגים שהדיירים שלנו ירגישו שותפים לדרך וחלק מהמשפחה.

היחס האישי והחם לאורך תהליך העבודה בשילוב עם ההשקעה בכוח אדם מעולה ללא פשרות, יוצרים יחד את תחושת הביטחון ומובלים אותנו להבטיח את הגשמת החזון שלנו, הכולל דאגה לדייר ושיפור איכות חייו.

 

שותפנו לדרך 

מקצועיות, שקיפות מלאה ושיתוף פעולה פורה עם בעלי הזכויות -אינן סיסמאות ריקות מתוכן עבורנו. זה הקוד האתי של חברתנו. כל פרויקט התחדשות עירונית הינו תהליך מאתגר, ואנו רואים בבעלי הזכויות על הנכס, לא רק שותפים לדרך, אלא כאנשי המפתח החשובים ביותר. אנו מאמינים בעשייה המביאה לתוצאות בשטח, עמידה בהתחייבויות, ובשאיפה מתמדת לשיפור איכות החיים, תוך מציאת פתרונות יצירתיים.

 

קשובים לכם, זמינים עבורכם

הנכס החשוב לנו ביותר בקבוצת פלא נדל"ן, הוא הקשר האישי עם כל אחד ואחד מהדיירים שלנו. אנו מבינים שתקופת הבנייה עשויה להעלות שאלות ותהיות הקשורות לפרויקט, ולכן בדיוק בשביל זה אנחנו כאן: ללוות אתכם, לייעץ, לסייע ולענות לכם על שאלות. אנו נותנים לכל אחד מהדיירים בכל פרויקט שלנו, את מספר הטלפון האישי של כל אחד מאנשי צוות החברה, ומקפידים שהם יהיו זמינים עבורם, בכל שעה, לכל שאלה.